Designed by MAXdesign 2011

Rodinné zahrady

patří už od starověku ve všech lidských kulturách k neodmyslitelné součásti života. Vytváření a zakládání zahrad je lidská potřeba, která za tato staletí neztratila nic ze své fascinace.
     Jen těžko bychom si mohli představit zahradu, ve které by nebyly pěstované kvetoucí, voňavé či zbarvující se keře, které nám po staletí zpříjemňují život, umožňují relaxaci, či nás uklidňují svou zelenou barvou. Bezpochyby poskytují stín, snižují a vyrovnávají teploty vzduchu, tlumí hluk a vítr.


     Dle požadavků Vás, zákazníků jsem připraven vyhotovit projekt v různých stupních projektové dokumetace (studie, skice, projekt pro stavební povolení, prováděcí projekt, 3D vizualizace). Součástí každého projektu je nebo může být návrh dřevěných staveb, dlažeb a jiných zpěvněných ploch, opěrných zdí, plotů, návrh osvětlení, automatické závlahy, samostatné záhony nebo vodní prvky.

     Při navrhování rodinných zahrad respektuji Vás, Vaši osobnost, Váš styl života a Vaše potřeby. Proto i Vy jste součástí  každého projektu. Každý můj projekt je originálním dílem přímo pro Vás a mým cílem je, aby jste se cítili velmi dobře ve svém zahradním ráji.


Jak probíhá tvroba projektu?

1) Zalíbí se Vám moje práce a zavoláte nebo napíšete.
2) Při první schůzce u Vás na zahradě budeme diskutovat o Vašich potřebách, možnostech, stylu života apod. Proběhne zaměření a fotografování pozemku.
3) Vypracuji 2-3 skice, ze kterých společně vybereme tu nejvhodnější.
4) Následně zhotovím projektovou dokumentaci se všemi náležitostmi (současný stav, asanační výkres, návrhový, osazovací a vytyčovací výkres, výkres detailů, 3D vizualizace) a předám Vám ho.
5) Pokud si budete přát, proběhne realizace - buď kompletní nebo částečná (dodání rostlin, mobiliáře, závlahy apod.)

Pozn. v ceně je jedna moje návštěva u klienta zdarma a neomezený počet návštěv Vás u mě. Zpoplatněné jsou ostatní cesty a radikální změny v hotové projektové dokumentaci.  
Copyright © 2011 by Simon Pachl   •   All Rights reserved   •   E-Mail: simon1030@seznam.cz
Ceník
Reference
Fotogalerie
Inspirace
Online poptávka